Dopřejte si revoluční techniku prodlužování a zhušťování řas.

B-Lashes Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená ?
Nabízíme Vám tuto jedinečnou službu založenou na kvalitních produktech firmy B-Lashes.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží ?
To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 60 – 90 dní.

Na jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních, a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakámkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny. Takto prodloužené řasy žádnám způsobem nezatěžují Vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.

Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je prověst doplnění za 1 měsíc, aby řasy zůstaly stále krásné a husté.
Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které v průběhu onoho měsíce vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.