Jsme VIP certifikovaný salon CND SHELLAC !

Exklusivně pro tento měsíc : SHELLAC MANIKÚRA 480,- Kč!!

Již před rokem firma CND (na českém trhu dostupné od března 2011) přišla na trh s patentovanou řadou produktů Shellac . S tímto inovativním produktem kombinujícím snadnost nanášení laku a trvanlivost gelu, zaznamenala celosvětově fenomenální úspěch.

Více o nových CND SHELLAC lacích se dozvíte na stránce rozhovoru s majitelkou Beauty-Style ZDE

CND SHELLAC specifikace a popis – ZDE

HAND SPA – OZONOVÁ REGENERAČNÍ KOUPEL RUKOU S FOTOTERAPIÍ
HAND SPA je profesionální přístroj pečující o krásu rukou díky:

Vodní masáži s totálním masážním ozonovým efektem.

LED – Chromotherapy – Fototerapie s červeným ( stimuluje krevní oběh, nervový systém, metabolismus, zdokonaluje buněčnou aktivitu, tvorbu kolagenu, aktivuje energetické rezervy), zeleným ( protizánětlivý efekt, vhodné pro problematickou pleť, vrásky a namáhanou pokožku), a modrým ( ideální pro citlivou pokožku, zklidňuje ji, ošetří i lehké spáleniny, nehtová podpora, bělení pigmentových skvrn) světlem

Chytří lidé říkají, že „ruce jsou oknem do duše…“. Pohledem na ruce bychom měli porozumět chování těch, se kterými komunikujeme. Takže ruce jsou jakýmsi druhem prezentace, ačkoli jsme ještě ani nepromluvili. Pokud se o své ruce nestaráte, každému prozradí Váš pravý věk a malý zájem v péči o sebe samu.

HAND SPA Vám pomůže v každodenním životě ke zdravému a mladistvému vzhledu rukou, s hladkou a vypnutou pokožkou bez vrásek.

Nový typ lakování – STRIPLAC
Striplac je patentovaná světová novinka od značky alessandro. Jedná se o lak na nehty, který se lakuje jako klasický lak, každá vrstva se vytvrdí na 60 sekund v UV / LED lampě. Na nehtech drží 10 dní, poté se jednoduše odloupne. Konec pracnému pilování, odstraňování acetonem a odlakovači!

Nehtový design
Za každou ženu i muže mluví upravené ruce. Vaše ruce jsou Vaší vizitkou. Když máme krásné ruce a upravené nehty, cítíme se mnohem lépe. Docílit jich může každý z Vás! Zkušené nehtové designérky Vám upraví Vaše nehty podle přání a podle příležitosti.
beautystyle.cz

Gelové nehty.
Obecně lze říci, že gelová metoda je spíše vhodnější pro normální a sušší typy nehtů. Je tedy méně vhodná pro nehty vlhké, mastné a nebo nepravidelně tvarované, např. lžičkovitý tvar a také nehty okousané. Takové nehty mohou způsobit odchlipování gelů v okolí kůžičky. Metoda je méně vhodná pro ženy, které si často máčí ruce ve vodě, jako např. kadeřnice, barmanky, zdravotní sestry a také ženy na mateřské dovolené. Také metoda se příliš nehodí ke zpevňování ( potahování ) přírodních nehtů.
beautystyle.cz

GEL-LAK nová éra laků.
Lak,který se nanese na přírodní nehet,ale přitom vydrží až 3 týdny?Dříve možná sen,dnes je to realita.Revoluční novinka,objevte jednoduchost a další ojedinělé vlastnosti zázraku jménem Gel-Lak.. Vydrží neuvěřitelně dlouho,v původním stavu 3 týdny,strach z odřeného laku je minulostí..když Vás barva omrzí,není nic snažšího ,než ho odlakovat..žádné pilování ,ani bruska.Toto speciální lakování trvá 15 min,máme velký výběr odstínů…vaše nehty zpevní jako gel..

NOVĚ TAKÉ ZNAČKY : CND, Nubar, Alessandro, EBD, Le Chat, Bluesky, Gelex, Jessica

Co je lázeňská manikúra a pedikúra.
Je to velice příjemné a účinné ošetření, které se skládá s několika kroků pro kvalitnější péči o ruce a nohy. Celá péče trvá asi hodinu, kdy se používají krémové nebo olejové peelingy, speciální séra, pleťová másla, krémy a oleje nebo změkčovací přípravky, kterými se provádí masáž nebo zábal. Všechny přípravky nádherně voní a jsou šetrné k pokožce a také nejsou testovány na zvířatech. Samozřejmostí je úprava nehtů a kůžiček a u nohou odstranění přebytečné kůže na ploskách. Tuto péči si mohou dopřát ženy i muži.

Péče o gelové nehty.
Každé 3 – 4 týdny je potřeba nehty doplnit, upravit délku a tvar. Mezi tím můžete nehty samy zkracovat, upravovat tvar a odrost. Ke zkracování je vhodnější hrubší pilník a k úpravě odrostů jemnější pilník a leštící blok. Můžete využít naše manikérky, které Vám nehty takto upraví. Úprava je vhodná přibližně za 10 až 14 dní od posledního doplnění nebo kompletní modeláže. Odlakovač můžete použít jakýkoliv. Při lakování je dobré použít podlak, 2 vrstvy Vašeho oblíbeného laku a nadlak pro odolnost laku.

Dobrá rada : před lakováním je lepší zaplatit, obléci si svrchník, aby jste si neponičila Vaše lakování.

Péče o přírodní nehty, nehtovou kůžičku a pokožky rukou.
Manikúra je vhodná 2x za měsíc. Manikérka upraví tvar a délku nehtů, vyhladí povrch nehtové ploténky a ošetří kůžičku. Provede zjemňující peeling. Poté aplikuje podlak podle kvality Vašich nehtů. Podle Vašeho přání nalakuje barevný lak, poté nadlak. Pro pěstění pokožky rukou jsou vhodné výživné masky a parafínový zábal, ideální pro suchou, dehydratovanou pokožku.

Dobrá rada : před lakováním je lepší zaplatit, obléci si svrchník, aby jste si neponičila Vaše lakování.

Nehtová modeláž.
Nehtovou modeláž provádím po předchozí manikúře vysoce kvalitním materiálem, který dokonale drží, nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Je vhodný i na nehty problematické. Nepoškozuje nehtovou ploténku a odpovídá těm nejpřísnějším dermakologickým požadavkům. Nabízíme velký výběr barevných glitrů určených pro nehtovou modeláž.

Můžeme Vám poskytnout tyto MANIKÚRY :
„Citrónová senzace“ manikúra
Malinovo-růžová manikúra
African Rooibos manikúra
Mléčno-levandulová manikúra

Všechny tyto druhy jsou za stejnou cenu, která je uvedena u pedikúry či manikúry.

Jsou velice výživné, detoxikační,uklidňující a BIO.

Modeláž nehtů, pedikúru i manikúru provádíme i u Vás doma. Ceny za tyto služby jsou stejné, které jsou uvedeny v ceníku.
Na objednávky přes internet 10% sleva.